ABC-Service – sprzątanie i utrzymanie czystości

ABC-Service – sprzątanie i utrzymanie czystości
Nazwa Firmy:
ABC-Service – sprzątanie i utrzymanie czystości
Kategoria:
Opis:

Jesteśmy profesjonalną firmą z Wrocławia, która zajmuje się realizacją szeregu usług wśród, których znajduje się utrzymanie czystości, ochrona mienia czy też usługi transportowe. Zakres realizowanych przez nas zadań jest bardzo szeroki i dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami.

Możemy utrzymać czystość na terenach zewnętrznych, w środku budynków, zająć się czyszczeniem dywanów, koszeniem, trawy oraz wszystkimi usługami, które są niezbędne naszym klientom. Poza główną siedzibą naszej firmy możemy pochwalić się posiadaniem kilkunastu jednostek terenowych, które znajdują się w Katowicach, Bolesławcu, Sieradzu czy też Trzebnicy.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi realizowane były na najwyższym poziomie, dlatego też dbamy o naszą ekipę specjalistów. Jesteśmy także w stanie zaoferować szeroki wybór środków chemicznych oraz sprzętu przeznaczonego do utrzymania w czystości. Gwarantujemy, że każdy kto zdecyduje się na zapoznanie z pełną ofertą naszych usług będzie zadowolony zarówno z ceny jak i uzyskanego efektu.

Firma Sprzątająca ABC-Service

Telefon:
713544354
Siedziba:
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
NIP:
8980025555
Regon:
930522767
  • ABC-Service – sprzątanie i utrzymanie czystości