Automatyka przemysłowa – oferta firmy BIPAL Wrocław

Automatyka przemysłowa – oferta firmy BIPAL Wrocław
Kategoria
Opis

Firma Bipal z Wrocławia, jest wiodącym projektantem i wykonawcą rozwiązań automatyki przemysłowej w Polsce. Oferując dzięki temu kompleksowe podejście do realizowanych zamówień, od wyceny i projektu, po budowę oraz rozruch, aż po serwis linii produkcyjnych.

Automatyka przemysłowa Wrocław fot.1

Dzięki zastosowaniu modułów zdalnego serwisu oraz naprawy, można zmniejszyć koszty tych czynności nawet do 50%. Serwis producenta, łączy się z lokalnym sterownikiem PLC, a na podstawie uzyskanych informacji, dokonuje albo korekty ustawień, albo wysyła serwisanta z pakietem części zamiennych, co zdecydowanie przyspiesza całość prac.

Automatyka przemysłowa Wrocław fot.2

Bipal jest liderem w zakresie wytwarzania oraz utrzymania linii produkcyjnych do emulsyjnych materiałów wybuchowych, uważanych min. w przemyśle wydobywczym. Jako, że firma posiada bogate doświadczenie w zakresie produkcji oraz montażu szaf sterowniczych, może zamówić ich prefabrykaty jak i dokonać modernizacji istniejących już szaf na terenie zakładu produkcyjnego.

 

Automatyka przemysłowa Wrocław fot.3

Na przestrzeni wielu lat doświadczenia, realizowano takie projekty jak: sterowanie stacją prostownikową podziemnej kolejki, czy sterowanie wentylacją oraz technologią wody w parku wodnym.

BIPAL Automatyka Przemysłowa

Telefon
603443378
Siedziba
ul. Hubska 96-100 50-502 Wrocław
NIP
6112439402
Regon
021031197
  • Automatyka przemysłowa – oferta firmy BIPAL Wrocław
  • Automatyka przemysłowa – oferta firmy BIPAL Wrocław
  • Automatyka przemysłowa – oferta firmy BIPAL Wrocław