Contour Studio – Makijaż permanentny oczu

Contour Studio – Makijaż permanentny oczu
Kategoria
Opis

Codzienny makijaż bywa uciążliwy, wiele kobiet nie wyobraża sobie jednak wyjścia z domu bez niego. Możliwości medycyny i kosmetologii estetycznej pozwalają obecnie na wspaniałe, naturalne efekty - bez wysiłku i straty czasu. Nie trzeba się martwić już swoim wyglądem tuż po wstaniu z łóżka czy wobec niespodziewanych gości. Rozwiązaniem kłopotów jest bowiem makijaż permanentny, wykonywany w gabinecie. Do wyboru mamy makijaż permanentny ust, brwi i oczu. Oczywiście zdecydować można się na ich połączenie.

Ten pierwszy polecany jest zwłaszcza kobietom nie w pełni zadowolonym z wykroju swoich warg i ich barwy. Poprawi drobne asymetrie, wyrówna kolor. Przez kilka godzin po zabiegu usta będą obrzmiałe, a barwa bardzo intensywna. To jednak efekt przejściowy. Ewentualne korekty - w cenie zabiegu. Równie ważne dla naszej urody są piękne oczy. Makijaż permanentny oczu pozwoli na podkreślenie linii rzęs, optycznie dając efekt zagęszczenia. Do wyboru grubość kreski, od delikatnej, po intensywną, wyrazistą, z wyglądem "kocich oczu".

Teraz pora na brwi - makijaż permanentny brwi pozwoli na stałe ich idealne zarysowanie i wymarzony kolor. Efekt bardzo naturalny, także przy dorysowaniu drobnych kresek, wizualnie nie różniących się od włosków. W Gabinecie Kosmetologii Estetycznej Contour Studio we Wrocławiu wszystkie te zabiegi przeprowadzane są w komfortowych warunkach, przez profesjonalistów, przy użyciu certyfikowanych narzędzi. Podczas zabiegu można zrelaksować się i cieszyć podkreśleniem naszego piękna.

Telefon
713072080
Siedziba
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
NIP
8971634131
Regon
020606738