Cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau

Cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau
Kategoria
Opis

Drukarnia Etykiet SamoprzylepnychDrukarnia Artibau posiada wysokiej jakości maszyny drukarskie, a w swojej ofercie posiada między innymi wysokiej klasy druk cyfrowy etykiet. Główną ofertę możne podzielić na produkcję etykiet samoprzylepnych, usługi mające na celu dodatkowe uszlachetnienie tych produktów, oraz stylowe i wytrzymałe saszetki kosmetyczne. Etykiety najłatwiej mozna podzielić na jednowarstwowe, bądź wielowarstwowe.

Dodatkowo wśród etykiet warto wyróżnić etykiety samoprzylepne na roli, samoprzylepne papierowe, samoprzylepne foliowe, peel-off, z drukiem od strony kleju, przezroczyste, no label look oraz etykiety OPQ. Wśród uszlachetnień etykiet są miedzy innymi etykiety z laminatem, z pantonem, z lakierem wybiórczym, z lakierem błyszczącym bądź matowym, a nawet etykiety z gold stampingiem.

Zamówienia są wykonywane nawet w niskich nakładach, w postaci etykiet okazjonalnych, promocyjnych, a także próbne na nowe opakowania. W procesie produkcyjnym są wykorzystywane atramenty fotoutwardzalne, które cechuje wyższa odporność i trwałość.

Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Telefon
717822678
Siedziba
ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
NIP
8971746284
Regon
020841468
  • Cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau