Firma Wiązar Polska – produkcja wiązarów dachowych

Firma Wiązar Polska – produkcja wiązarów dachowych
Kategoria
Opis

Potrzebujesz zmodyfikować lub zbudować od nowa dach? Jeżeli tak to więzary oferowane przez naszą firmę są doskonałą alternatywą dla klasycznej więźby dachowej. Zastosowanie oferowanych przez nas więzarów jest nie tylko szybsze, ale także o wiele tańsze. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, które pozwala nam wspierać zarówno budownictwo mieszkaniowe, jak i przemysł oraz rolnictwo.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Poza oferowaniem więzarów najwyższej jakości nasza firma w swojej ofercie posiada także wysokiej jakości ścian szczytowych oraz belek stropowych Posi-Joists. Współpraca z nami jest w pełni przewidywalna, a jej etapy to kontakt z architektem, wycena, wykonanie przez nas więzarów oraz montaż.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Obszar naszego działania to cały dolny Śląsk. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto zdecyduje się na zapoznanie z naszą firmą, będzie w pełni zadowolony, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dbamy o jego wykonanie na najwyższym poziomie. Bardzo serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy każdego poszukującego najlepszych więzarów.

Telefon
578211132
Siedziba
ul. Świdnicka 4 58-140 Jaworzyna Śląska
NIP
1230537879
Regon
011059223
  • Firma Wiązar Polska – produkcja wiązarów dachowych
  • Firma Wiązar Polska – produkcja wiązarów dachowych