Montaż klimatyzacji i wentylacji – firma Swan-Klim Wrocław

Montaż klimatyzacji i wentylacji – firma Swan-Klim Wrocław
Nazwa Firmy:
Montaż klimatyzacji i wentylacji – firma Swan-Klim Wrocław
Kategoria:
Opis:

Jesteś z Wrocławia lub okolic? Doskwiera Ci upał i marzy Ci się klimatyzacja w Twoim domu, mieszkaniu lub przedsiębiorstwie? Z firmą Swan-Klim to możliwe! Szybki i efektywny montaż klimatyzacji w Twojej przestrzeni już dziś! W zakresie naszych usług znajdziesz nie tylko montaż klimatyzacji, ale również nadzór inwestorski, pomiary i regulacje (a w tym analizy technicznej), serwis, wykonawstwo i projektowanie.

Montaż klimatyzacji Wrocław

Swan-Klim zajmuje się szeroko pojętymi usługami projektowo-wykonawczymi z zakresu montażu urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół nie tylko zamontuje urządzenia, ale także doradzi w kwestii wybrania odpowiedniej klimatyzacji lub wentylacji do pomieszczenia, tak aby było to jak najbardziej opłacalne, długotrwałe i jakościowe.

Bierzemy pod uwagę wszystkie zlecenia, nawet te najbardziej nietypowe – nasza wiedza i doświadczenie sprawia, że sprostamy każdemu zadaniu. Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Odezwij się do nas już dziś, a z pewnością je rozwiejemy, a w Twoim domu już zawsze będzie odpowiednia temperatura!

Swan-Klim

Telefon:
880515087
Siedziba:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
NIP:
8842510102
Regon:
021324284
  • Montaż klimatyzacji i wentylacji – firma Swan-Klim Wrocław