Obróbki blacharskie Wrocław – spółka P.G. GROUP

Obróbki blacharskie Wrocław – spółka P.G. GROUP
Nazwa Firmy:
Obróbki blacharskie Wrocław – spółka P.G. GROUP
Kategoria:
Opis:

P.G. Group jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w obróbce, produkcji i sprzedaży wyrobów ze stali. Oferuje usługi wykrawania, cięć laserowych, gięć, perforacji czy zaginania blach. Wśród szerokiego wyboru asortymentowego P.G. Group znajdują się blachodachówki, panele dachowe, blachy trapezowe, płyty warstwowe, rynny, okna dachowe (drewniane, plastikowe, a także rolety przyciemniające i zaciemniające), kalenice baryłkowe, stożkowe i proste, wiatrownice boczne i górne.

Obróbki blacharskie Wrocław fot.1

Oprócz tego zajmuje się tworzeniem profili konstrukcyjnych, paneli elewacyjnych, kaset ściennych, kasetonów elewacyjnych (z zamkiem prostym i skośnym), blach falistych czy płyt warstwowych. Produkuje sufity rastrowe, listwowe, siatkowe i kasetonowe.

Obróbki blacharskie Wrocław fot.2

Zaopatruje swoich klientów we wkręty samowiercące PREMIUM i TORX, wkręty do drewna i stali, śniegochwyty, taśmy kominowe i kalenicowe, gwoździarki, kołnierze uszczelniające, uszczelki, gwoździe do paneli i do obróbek, lakiery zaprawkowe, folie dachowe czy kominki wentylacyjne jednoczęściowe.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Telefon:
713169301
Siedziba:
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
NIP:
8961302657
Regon:
932645847
  • Obróbki blacharskie Wrocław – spółka P.G. GROUP
  • Obróbki blacharskie Wrocław – spółka P.G. GROUP