Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski

Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski
Nazwa Firmy:
Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski
Kategoria:
Opis:

Punkt Tłumaczeń to wrocławskie biuro tłumaczeniowe specjalizujące się w przekładzie z i na język angielski. W wachlarzu dostępnych usług znajdują się tłumaczenia przysięgłe dokumentów prawnych, urzędowych, sądowych i notarialnych, których wartość poświadczona jest pieczęcią i które uznawane są przez wszystkie instytucje w Polsce oraz za granicą.

Co więcej, tłumacz przysięgły oferuje także przekład dokumentacji technicznej (w tym certyfikatów, norm oraz gwarancji), rejestrowej (np. odpisów z KRS czy REGON) oraz medycznej (zaświadczenia lekarskie, orzeczenia o niepełnosprawności). Biuro podejmuje się również wykonania tłumaczeń zwykłych z każdej dziedziny, w tym korespondencji, dokumentów korporacyjnych lub tekstów marketingowych.

Punkt Tłumaczeń zajmuje się także przekładami ustnymi, gwarantując profesjonalną obsługę lingwistyczną spotkań biznesowych, branżowych oraz negocjacji handlowych, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta i prowadzoną przy zachowaniu pełnej poufności informacji. Więcej szczegółów na temat oferty Punktu Tłumaczeń dostępnych jest na stronie internetowej biura.

Telefon:
512492758
Siedziba:
ul. Kazimierza Wielkiego 15/7 50-077 Wrocław
NIP:
6922418679
Regon:
022450803