Reklamowe24

Reklamowe24
Nazwa Firmy:
Reklamowe24
Kategoria:
Opis:

Reklamowe24 Kraków to zaufany producent wysokojakościowych i efektownych gadżetów reklamowych, które doskonale wpiszą się w kampanię marketingową kontrahenta. W ofercie znajdują między innymi użyteczne i praktyczne gadżety takie jak kubki termiczne, kalendarze, parasole, liczne urządzenia elektroniczne oraz tekstylia (w tym np. unikatowe skarpetki), które dopasowane zależnie od zapotrzebowania będą świetnym dopełnieniem identyfikacji wizerunkowej firmy, jednocześnie wpisującym się w cele marketingowe.

Reklamowe24 Kraków wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, stale poszerzając ofertę, regularnie włączając do asortymentu nowe, tematyczne produkty.

Wszystkie gadżety są wykonane z wysokojakościowych materiałów, starannie wykończone, a dbałość o każdy detal, praktyczne zastosowanie i jakość wykonywanych nadruków sprawia, że są chętnie użytkowane zarówno przez pracowników firmy, jak i jej klientów. Fachowe doradztwo i obsługa klienta przekłada się na liczne pozytywne opinie o firmie i sprawia, że współpraca z Reklamowe24 Kraków jest owocna, a zamówienia realizowane są szybko i sprawnie.

Telefon:
426305515
Siedziba:
ul. Zgierska 249a 91-495 Łódź
NIP:
7262552678
Regon:
100285554