Soft Skin Dermaclinic Botoks Wrocław

Soft Skin Dermaclinic Botoks Wrocław
Nazwa Firmy:
Soft Skin Dermaclinic Botoks Wrocław
Kategoria:
Opis:

Skin Soft Dermaclinic to wyjątkowe miejsce, w którym znajdą pomoc wszyscy pacjenci z trudnymi schorzeniami skórnymi. Klinika prowadzona przed doświadczoną dr n. med. Elżbietę Wojtowicz-Prus oferuje holistyczne wsparcie dla wszystkich osób, które cierpią na ciężkie postacie AZS, ŁZS, łuszczycy, egzemy i innych chorób dermatologicznych.

Doświadczenie posiadane przez panią doktor oraz prowadzone przez nią badania kliniczne sprawiają, że klinika we Wrocławiu proponuje nowatorskie metody leczenia, a dermatologia przez nią oferowana jest na najwyższym światowym poziomie. Klinika zajmuje się również wspieraniem pacjentów z chorobami dermatologicznymi w odzyskiwaniu dawnej pewności siebie i atrakcyjnego wyglądu.

Medycyna estetyczna w klinice skupia się na usuwaniu blizn potrądzikowych, rozstępów oraz innych defektów skórnych. W ofercie kliniki Skin Soft Dermaclinic znajduje się również kosmetologia oraz botoks, wykorzystywany do wypełnienia zmarszczek oraz leczenia nadpotliwości wtórnej i pierwotnej.

Telefon:
512822207
Siedziba:
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
NIP:
7532154115
Regon:
021847160