Wilczynsky – Wrapping

Wilczynsky – Wrapping
Nazwa Firmy: Wilczynsky – Wrapping
Kategoria:
Opis:

Car Wrapping to nic innego jak zabieg polegający na oklejeniu samochodu w celu zmienienia jego koloru lub umieszczenia grafiki. Dzięki czemu doskonale sprawdzi się dla samochodów firmowych, które chcą umieścić swoje logo na firmowym pojeździe, ale też dla każdego innego kierowcy. Zabieg ten oprócz estetycznej funkcji dobrze sprawdza się jako ochrona lakieru przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Jest to znacznie tańszy i odwracalny zabieg w porównaniu do lakierowania.

Do wrappingu stosuje się różnego rodzaju folie: monomeryczne, polimeryczne, kalandrowane i wylewane. Każda ma inne zastosowanie. Jeśli chcemy okleić samochód reklamami krótko okresowymi, to lepiej wybrać do tego folię monomeryczną. Natomiast folia polimeryczne dobrze się sprawdza przy płaskiej i zakrzywionej powierzchni.

Oprócz tego należy zwrócić uwagę na jakość materiału oraz dobrać odpowiedni laminat. Z tym zadaniem bez problemu poradzi sobie Firma Wilczyńsky, która od dziesięciu lat zajmuje się dbaniem o wygląd samochodów. Zatrudnia wysokiej klasy specjalistów i pasjonatów motoryzacji, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Telefon: 717351727
Siedziba: ul. Rakowa 48-50 51-421 Wrocław
NIP: 8952095058
Regon: 365477452